Poczucie atrakcyjności fizycznej jest ważną cechą, która podnosi naszą samoocenę i pewność siebie, i chociaż wygląd zewnętrzny jest niewątpliwie tylko niewielkim składnikiem naszej osobowości, zawsze możemy nad nim pracować, aby znacznie go poprawić. Można być bardziej przystojnym i poprawić nasz wygląd fizyczny bez podejmowania wielkich wysiłków, ale dostosowując niektóre szczegóły, które mają bezpośredni wpływ na nasz wygląd zewnętrzny.

1. Pierwszym krokiem do stania się bardziej przystojnym jest dbanie o higienę osobistą i zawsze utrzymywanie czystego i schludnego wyglądu. Bez względu na to, jak atrakcyjny jesteś fizycznie, jeśli zawsze wyglądasz brudno, nosisz śmierdzące ubrania lub nawet masz nieprzyjemny zapach ciała, jest bardzo mało prawdopodobne, że ktoś będzie Tobą zainteresowany. Zadbaj o to, aby Twoje ubrania były zawsze czyste i odpowiednio wyprasowane, umyj twarz i włosy, zadbaj o zapach ciała i użyj perfum, to mały szczegół, który sprawi, że kobiety zawsze będą Cię zauważać ze względu na Twój przyjemny zapach. Trendy modowe w odzieży poznasz tutaj.

2. Poświęć trochę czasu na swój osobisty wizerunek. Nie musisz spędzać trzech godzin przed lustrem wybierając idealne ubrania lub układając włosy, ale ważne jest, że kiedy wychodzisz z domu czujesz się dobrze i wyglądasz zgodnie ze swoim osobistym stylem.

3 Aby być bardziej przystojnym, nie jest konieczne, aby zawsze nosić najnowsze ubrania, ale raczej ważne jest, aby wybrać ubrania, które pasują do ciebie dobrze, uwypuklają najbardziej widoczne cechy Twojego wyglądu fizycznego i są dobrze dopasowane. Ubrania powinny pasować do Ciebie i nie być za duże ani za ciasne.

4. Powyższe aspekty mają związek z pielęgnacją osobistą, ale istnieją pewne wskazówki, jak stać się bardziej przystojnym, które leżą w postawie i zachowaniu. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę w pozytywny sposób, ważne jest, aby:

  • Wiedzieć, jak poprawnie i stosownie wyrażać się. Przeklinanie co 2 minuty, błędne wymawianie słów czy krzyk sprawią, że w ciągu kilku sekund stracisz cały urok.
  • Bądź grzeczny i uprzejmy dla ludzi wokół ciebie.
  • Podejmij wysiłek, aby uśmiechać się do ludzi.
  • Kultura i wiedza są wysoko cenione i mają bardzo pozytywny wpływ na postrzeganie tego, czy ktoś jest atrakcyjny czy nie. Czytanie, uczenie się nowych rzeczy i bycie na bieżąco z aktualnymi sprawami pomoże Ci przyciągnąć pozytywną uwagę.