Każda marzy o takim ślubie… Można by te słowa włożyć w usta niejednej dziewczyny. A czy faceci nie mają swoich oczekiwań. Pewnie mają, ale nijak mają się one do oczekiwań kobiet. Z dużym prawdopodobieństwem można by nawet powiedzieć, że jedynym oczekiwaniem mężczyzn jest aby ich przyszła żona była zadowolona.
Ale jak to jest w praktyce? Aby nie zawieść przyszłej małżonki na Panu Młodym – oczywiście poza organizacją samego wesela, w którym to powinien aktywnie uczestniczyć – leży odpowiedni wygląd. Najjawniejszym jego elementem jest oczywiście garnitur ślubny. To najbardziej wyeksponowany element i nie można na nim oszczędzać. Oczywiście alternatywą jest frak, to już zależy od indywidualnych preferencji.
Wybór pomiędzy garniturem a frakiem będzie też sankcjonował koszulę do ślubu. To kolejna rzecz, na której nie można oszczędzać. Mimo, iż na co dzień używamy zwykle koszul z guzikami, wydarzenie takie jak ślub (i wesele) niejako wymusza na nas użycie takiej ze spinkami do mankietów. Kiedyś było to nie do pomyślenia aby elegancki mężczyzna pominął taki element jak spinki do mankietów. I mimo, że dziś już się od tego odchodzi, to na szczęście zwyczaj ten nie został jeszcze zupełnie zapomniany.

Elegancki garnitur, czyli jak powinien wyglądać Pan Młody na ślubie ?