„Jakie stylizacje będą modne na studniówce w 2022 roku”?

„Bal maturalny który rozpoczyna się w karnawale wymaga od uczniów eleganckiej stylizacji.
W tym roku dominują dla pań długie suknie a dla panów garnitury z muszką lub krawatem. Kolorami modnymi podczas studniówki jest odcień bieli oraz granatu.

Są to dwa klasyczne zestawienia kolorów które można połączyć u mężczyzn jako biała koszula z granatowym garniturem i czarnymi klasycznymi butami na płaskim spodzie. Elegancji dodadzą również buty lakierowane które podkreślą oryginalność stylizacji. Paniom proponujemy długie białe suknie z dodatkami koronek oraz czarne body lub eleganckie długie koszule w odcieniach granatu lub czerni, ponieważ bardzo ładnie podkreślają sylwetkę.

Bardzo istotnym elementem są wygodne buty, które powinny dla kobiet dopełniać ich stylizację wskazując na osobowość osoby. W tym sezonie bardzo modne są czarne lub granatowe lakierki na wysokim obcasie lub stabilnym koturnie. Nie zapominajmy również o dodatkach dla pań do których należą małe torebki w kolorze bieli z granatem a dla panów możemy zaproponować muszkę lub krawat w odcieniach fioletu lub granatu oraz takim eleganckim akcentem są oprawki do okularów które dodadzą uroku oraz maturalnej dojrzałości.

Kolorami również modnymi w tym nowym roku są odcienie rubinowej czerwieni które szczególnie gustownie wybierają kobiety jako kolor odważny dla swojej wymarzonej sukienki, która z dodatkami czerni będzie pięknie się uzupełniała. Bardzo modny w tym roku jest również kolor fioletu jako nowy akcent damskich stylizacji.

Studniówka jest tylko raz w życiu więc warto postawić na kolor i elegancję którą zapamiętają wszyscy zgromadzeni goście. Nie zapominajmy również o delikatnej i subtelnej złotej lub srebrnej biżuterii która dopełni całość stroju dla pań i panów podczas balu maturalnego.”